Torebka na wesele – pomysły na stylizacje

Torebka na wesele – praktyczne porady

Wesele to z pewnością jeden z najważniejszych dni życia dla młodej pary. Jest to także ważny dzień dla gości, którzy chcą  w tym dniu prezentować się elegancko i z klasą. Udane stylizacje to ważna kwestia, która ma ogromny wpływ na to jak goście się bawią i czy wesele będzie udane. To przecież między innymi od naszego stroju zależy nasze samopoczucie, pewność siebie i zachowanie. W krępującej suki i z nietrafionymi dodatkami z pewnością nie będziemy się czuć dobrze, a to ma wpływ na to jak się bawimy. Sam wybór sukienki wielokrotnie okazuje się być sprawą skomplikowaną i problematyczną. Gdy mamy już sukienkę musimy jeszcze pomyśleć o butach, torebce i dodatkach.

Torebka na wesele wcale nie jest sprawą łatwą i oczywistą. Taka torebka musi przede wszystkim spełniać kilka praktycznych funkcji a przy ty musi jeszcze pasować do naszej stylizacji. W takiej torebce musimy mieć miejsce na kilka niezbędnych rzeczy. Musimy pamiętać o tak zwanym zestawie ratunkowym (dla siebie, ale także często dla młodej pani.) Mimo, że coraz częściej na weselach można spotkać specjalne koszyczki, w których znajdziemy zapasowe pary rajstop, zestawy do makijażu, pędzle, lakier do włosów, wsuwki i różnego rodzaju spinki warto na wszelki wypadek zaopatrzyć się we własny zestaw. Do naszej torebki na wesele powinny zatem zmieścić się chusteczki higieniczne, dezodorant, szminka i przykładowo małe lusterko. Zestaw weselny zależy tak naprawdę od naszych osobistych preferencji. Jeśli stawiamy na pełny makijaż warto wziąć zapasowe kosmetyki aby w razie potrzeby móc poprawić nasz makijaż.

Torebka na wesele – pomysły na stylizacje

Torebka na wesele to jednak także właściwa estetyka. Nigdy nie należy przesadzać z praktycznym aspektem. Na wesele chcemy się przecież prezentować elegancko i czuć dobrze  w naszej stylizacji. Jaka powinna być zatem torebka na wesele? Zawsze bardzo dobrze sprawdzają się torebki o klasycznym wyglądzie w standardowych barwach, klasyczna czerń będzie pasowała idealnie to prawie każdej stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *