Metaliczny połysk – olśnij stylizacją

Metaliczne dodatki

Od zawsze wiadomo, że dodatki czynią cuda i nawet najnudniejszą stylizację mogą uczynić piękną. Właściwie dobrane dodatki, takie jak pasek, biżuteria, okulary przeciwsłoneczne czy torebki to klucz do niezwykłej stylizacji. Tak naprawdę nie ma reguł w jaki sposób dobierać dodatki. Jedno jest pewne, nie można przesadzić z ich ilością. Nie chcemy przecież wyglądać jak klaun lub bożonarodzeniowa choinka – obwieszeni wszystkim co znaleźliśmy pod ręką. Ciekawym pomysłem są metaliczne dodatki.

Metaliczne dodatki mogą sprawić, że nasza stylizacja faktycznie będzie olśniewająca. Metaliczne dodatki w postaci torebek, butów, pasków czy choćby świecących elementów mogą sprawić, że nawet najprostsza stylizacja zyska szyk i elegancję. Taki dodatek to z pewnością nutka elegancji i klasy, która z pewnością przyciągnie uwagę. Szczególnie ciekawą propozycją są metaliczne torebki. Metaliczny połysk takiej torebki to gwarancja udanej stylizacji.

Metaliczne torebki

Metaliczne torebki są najczęściej w kolorach pastelowego złota lub starego srebra. Metaliczny połysk takich torebek całkiem ciekawie się komponuje z różnego rodzaju stylizacjami. Metaliczna torebka pasuje zarówno do klasycznej stylizacji na formalną okazję i przyjęcia jak i stylizacji na co dzień do pracy. Torebki w kolorze starego złota i srebra szczególnie dobrze komponują się z lekkimi strojami na lato, w odcieniach przydymionego różu lub bieli.

Metaliczne torebki bardzo dobrze sprowadzają się także w prostych stylizacjach. Jako, że sama torebka przyciąga uwagę warto wtedy postawić na prostą stylizację w klasycznych barwach. Prosty strój w kolorach bieli i czerni, czy niezwracający uwagi szary outfit będą z pewnością się świetnie komponować z metaliczną torebką. Ciekawą propozycją jest też połączenie metalicznej torebki z metalicznym trampkami. Metaliczny połysk będzie wtedy wzmocniony i uzyskamy znacznie lepszy efekt. Warto także pomyśleć nad zakupem takich prostych trampek, które także sprawdzą się w wielu stylizacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *